RODINNÉ DOMY VE STEHELČEVSI

Rekonstrukce budovy byla zajištěna včetně projekční a inženýrské činnosti.

Projekt výstavby rodinných domů ve Stehelčevsi zahrnoval výstavbu jednopodlažních domů – bungalovů ve dvou provedeních.

 

První provedení

 

Rodinné domy EKORD jsou jednopodlažní atriové bungalovy s pokoji orientovanými pouze do zahrady. Pro vnitřní vrstvu obvodových stěn včetně příček byly použity sádrové tvárnice. Jako tepelná izolace stěn byla použita minerální vata ISOVER a v podlaze expandovaný polystyrén. Vnější nosná vrstva obvodových stěn je z betonových skořepinových tvárnic, nosná konstrukce stropu je z betonových spirolových panelů.

Otvorové výplně jsou osazeny izolačním trojsklem a s dřevěnými rámy. Pro nadpraží otvorových výplní obvodových stěn byly použity sádrokartonové konstrukce, které zajistily dilataci sádrových přizdívek obvodových stěn.

Kompletní stavební práce včetně projekční přípravy a řízení výstavby zajistila naše společnost.

 

Fotogalerie

     

Druhé provedení

U domů v klasickém obdélníkovém půdorysu byly použity pro vnější nosnou vrstvu obvodových stěn betonové skořepinové tvárnice, pro nosnou konstrukci stropu i střechy velmi efektivní dřevěné příhradové sponkované vazníky. Teplená izolace obvodových stěn je tvořena vnějším zateplovacím systémem z expandovaného polystyrénu s akrylátovou omítkou. Otvorové výplně byly osazeny izolačním dvojsklem a plastovými rámy.

Kompletní stavební práce včetně projekční přípravy a řízení výstavby zajistila naše společnost.

 

Fotogalerie

  

Scroll To Top